Malo smo bili mutni pa je mutna i fotka :D

Malo smo bili mutni pa je mutna i fotka 😀

Nas par entuzijasta još uvijek vjeruje da se štošta može napraviti u ovom „mrtvom kraju“.

Prvenstveno ideja je proizišla iz svakodnevne monotonije, jednoličnosti i nedogađanja ama baš ničega što bi zadovoljilo naše apetite. Svim silama pokušati ćemo napraviti što više kvalitetnih događaja koji bi na kraju i Vas zainteresirali. Na ovoj internet stranici objavljivat ćemo vijesti o našim planovima te i Vas pitati za mišljenje, jer na kraju i o vama jako puno ovisi.

Jer što nas više bude, više možemo napraviti.
Temeljem odredaba članka 2. i 11. Zakona o udrugama (“Narodne novine” 88/2001) Skupština Udruge za Promicanje Alternativne i Urbane Kulture na sjednici održanoj 02. kolovoza 2009. godine donijela je STATUT te je time službeno osnovana udruga pod skraćenima nazivom P.A.U.K. Orahovica za čiji se gore navedeni datum vodi kao ‘’ROĐENDAN UDRUGE’’ !

Napominjemo da je u Orahovici postojala Udruga Mladih Orahovica „UMO“ i da ova udruga apsolutno ne počiva na temeljima te udruge.