Malo smo bili mutni pa je mutna i fotka :D

Malo smo bili mutni pa je mutna i fotka ­čśÇ

Nas par entuzijasta jo┼í uvijek vjeruje da se ┼íto┼íta mo┼że napraviti u ovom ÔÇ×mrtvom krajuÔÇť.

Prvenstveno ideja je proizi┼íla iz svakodnevne monotonije, jednoli─Źnosti i nedoga─Ĺanja ama ba┼í ni─Źega ┼íto bi zadovoljilo na┼íe apetite. Svim silama poku┼íati ─çemo napraviti ┼íto vi┼íe kvalitetnih doga─Ĺaja koji bi na kraju i Vas zainteresirali. Na ovoj internet stranici objavljivat ─çemo vijesti o na┼íim planovima┬áte i Vas pitati za mi┼íljenje, jer na kraju i o vama jako puno ovisi.

Jer ┼íto nas vi┼íe bude, vi┼íe mo┼żemo napraviti.
Temeljem odredaba ─Źlanka 2. i 11. Zakona o udrugama (“Narodne novine” 88/2001) Skup┼ítina Udruge za Promicanje Alternativne i Urbane Kulture na sjednici odr┼żanoj 02. kolovoza 2009. godine donijela je STATUT te je time slu┼żbeno osnovana udruga pod skra─çenima nazivom P.A.U.K. Orahovica za ─Źiji se gore navedeni datum vodi kao ÔÇśÔÇÖRO─ÉENDAN UDRUGEÔÇÖÔÇÖ !

Napominjemo da je u Orahovici postojala Udruga Mladih Orahovica ÔÇ×UMOÔÇť i da ova udruga apsolutno ne po─Źiva na temeljima te udruge.