Zdenko Nađ – Tri kotača sreće (putopisno predavanje) – 1.12. @ Blues

Udruga PAUK Orahovica vas poziva 1.12. u Club Blues s početkom od 19.00 sati na putopisno predavanje Zdenka Nađa, našeg sumještanina i prijatelja koji je ove godine svojim triciklom osvojio Ameriku.

Jesu li među ostalim Amerikanci pretila nacija opsjednuta konzumerizmom koja u svakom domu skriva +- 3 komada vatrenog oružja? Klimanje glavom gore dolje dat će vam odgovor na to pitanje.
Što se krije u riječima ”među ostalim”, dođite provjeriti na putopisnom predavanju naziva tri kotača sreće, gdje ćemo zajedno putovati ležećim triciklom od Pacifičkog oceana i grada San Francisca, sve do druge strane obale ove ogromne, jedinstvene, mnogima obećane zemlje i grada New York Citya.
Od obavezne opreme, sa sobom ponesite neke nedosanjane snove i pružite im još jednu priliku da ih pretočite u stvarnost.

FB EVENT

Ulaz: Slobodan