Stand Up komedija u Orahovici / Blues – 17/11/18

Club Blues Orahovica & Udruga PAUK Orahovica vas pozivaju na STAND UP predstavu koja će se održati u subotu 17.11.’18. s početkom od 21.00h.
Predstavu organiziramo po drugi puta u Orahovici.
Cijena ulaza je simboličnih 5,00 kn po osobi. Dođite na vrijeme i zauzmite svoje mjesto jer smijeh je zagarantiran.

Za večer komedije zadužena je STAND lega UP ekipa:
Filip Šimenić
Martin Rosner
Vedran Sokol

PARTY CUGA: GIN-TONIC
GRATIS: KIKIRIKI U LJUSCI

Ostavite teške teme i probleme i dođite se nasmijati od srca 🙂

Više o glavnim akterima večeri…

Vedran Sokol
Lega iz Osijeka, uz to i difovac/pedagog vrlo usmjeren prema istraživanju odgojnih metoda nekada i danas, te sklon u pretjerivanju detalja njegovog života.
Energičan i ponekad glasan, pod velom eksplicitnosti bezuspješno se sukobljava sa vjetrenjačama vlastith ideja.

Filip Šimenić
24-godišnji student medijske kulture iz Osijeka aktivno se bavi Stand-up komedijom od 2016. godine. Teme njegovog opusa uključuju svakodnevni osječki život, problem s kojima se susreću komičari iz Osijeka i nezabilazni muško-ženski odnosi.

Martin Rosner
Iako izgleda mlado proveo je dugo vremena na pozornici. U slobodne vrijeme šeta psa, ne ide na faks i pise popularni internet strip Hot Paper Comics. Cilj mu je jednog dana kupiti pivo, a da ga nitko ne pita za osobnu. Humor kao i pozadina, crno.

Vidimo se!