Udruga P.A.U.K. sugrađanima omogućila malo filmske čarolije

Sedmu godinu za redom, povodom nadolazeće „Noći vještica“,  pod pokroviteljstvom Grada Orahovice organizirali smo tri večeri filmskih projekcija horor filmova u Kino dvorani. Projekcije su započele u subotu, 27. listopada 2018., a završavaju u ponedjeljak. Nekoliko dana prije filmskih projekcija, članovi naše udruge organizirali su radionicu na kojoj su se rezbarile bundeve kako bi atmosferu u kinu približili nadolazećoj Noći vještica.

U Kino je ove godine stigao stvarno velik broj ljudi, gledatelji su ispunili dvoranu do posljednjeg mjesta i prvi i drugi dan te su se morale unositi dodatne stolice. Uz odlične dojmove i pohvale, orahovačkoj Kino dvorani na kratko je vraćen stari sjaj.

Neizmjerno smo ponosni što smo ponovno vratili dio filmske čarolije u naš grad. Cilj nam je bio barem na nekoliko dana vratiti kino svim našim sugrađanima i stanovnicima okolnih mjesta. Oduševljeni smo brojem posjetitelja ove prve dvije večeri te se nadamo da će i treća biti posjećena. Hvala svima što su ove tri večeri učinili tako posebnima. Udruga P.A.U.K.