Ljetno Kino Pod Zvijezdama / 22.07.’18.

Udruga PAUK Orahovica poziva sve ljubitelje filmova da treću godinu zaredom podrže naš projekt “Ljetno Kino Pod Zvijezdama u Orahovici” koje ćemo ove godine odraditi kroz nekoliko projekcija tijekom ljeta..

Ulaz na filmske projekcije je besplatan, a članovi udruge PAUK ponovno će pripremiti nekoliko sjedećih mjesta (bale slame i gume od auta 🙂 ) da bi i vama i nama ugođaj gledanja filmova bio što bolji.

Kako biste pomogli naš daljnji rad moći ćete kroz DONACIJE za simboličnu cijenu dobiti kokice i piće.

Dakle, sve što vam preostaje je ponjeti si dekicu i izvesti ljepšu polovicu ili pak cijelo društvo na film.

Projekcija je u nedjelju 22.07. u 21,00 sati, a u subotu ćemo objaviti naziv filma koji ćemo gledati.

*u slučaju lošeg vremena projekciju ćemo premjestiti u kino dvoranu

VIDIMO SE!