Zdenko Nađ – Putovati s osmijehom (Putopisno predavanje, 18.05.’18. / 17.40 sati)

Udruga P.A.U.K. Orahovica poziva sve ljubitelje putopisaca da posjete zanimljivo predavanje ovog petka (18.05.) u društvenoj dvorani škole u Orahovici s početkom od 17.40 h.

Putovati svijetom poseban je doživaljaj. Osobito kada to radite na ležećem biciklu. Zašto pedaliram svijetom i širim sreću osmijehom, kako je to voziti se do Amsterdama i što imam u planu za ovo ljeto pokušat ću vam demonstrirati ovaj petak. Priču smišljam vozeći se iz Češke ovoga trenutka, na triciklu kojega možete vidjeti i isprobati na prezentaciji. Dođite se nakratko zabaviti, nasmijati i zamisliti te zauvijek zaljubiti u jednostavost putovanja kaže naš gost, predavač, Nađ Zdenko.

FACEBOOK EVENT