Cota G4 Acoustic Rock Duo: Osman & Licks / 30.03.2018.

Udruga PAUK Orahovica & Club Blues Orahovica vas pozivaju u petak 30.03. s početkom od 21.30 sati na ACOUSTIC ROCK NIGHT na kojemu će nastpiti COTA G4 ACOUSTIC DUO iz Daruvara u sastavu: Marko Osmanović (ex vocal Divlje Jagode) & Dinko Likar (2nd place Omiš guitar fest 2016.g.)
Orginalni repertoar, energija i virtuoznost muziciranja uz hitove The Rolling Stones, Eagels, Bon Jovi, Queen, Dire Straits te Bijelo Dugme, Divlje Jagode i Atomsko sklonište samo su neki od izvođača čije ćete hitove imati prilike slušati u izvedbi ovog dvojca.

VIŠE O GLAVNIM AKTERIMA…

Marko Osmanović: Pjevač, skladatelj i multi-instrumentalist iz Daruvara (Hrvatska), već 15.godina vodi rock band “Cota G4”, s kojim je izdao 2 albuma (Cota G4 2006.g. I U čemu je zapravo stvar 2011.g.) te 8 spotova. 2008.g. Nastupa u pratećem bandu Tonyja Cetinskog kao prateći vokal a od 2008.g.do 2013 .g. Nastupa kao pjevač i gitarist Divljih Jagoda s kojima je odsvirao nekoliko turneja i snimio jedan spot.

Dinko Likar Lix: Perspektivan mladi gitarist iz Virovitice (Hrvatska), glazbom se bavi tek nekoliko godina. 2013.g. Postaje član grupe Cota G4 s kojom snima novi album najavljen za jesen. Ove godine osvojio je drugu nagradu na Omiškom međunarodnom natjecanju gitarista.

Ulaz za sve posjetitelje je naravno BESPLATAN.

START: 21:30h

FACEBOOK EVENT

VIDIMO SE !