St. Patrick’s Day party

Udruga PAUK Orahovica u suradnji s Club Blues Orahovica i ove godine organizira tradicionalni St. Patrick’s Day party .

Ovogodišnji party svojom će svirkom uveličati odličan rock bend The Muddy Breakdown, sastavljen od izvrsnih glazbenika širom naše Županije. Jedno je sigurno, a to je da dobre strane i domaće rock mjuze neće nedostajati.
INFO: The Muddy Breakdown , https://www.youtube.com/channel/UCr7uSyaYvYzgr4Zd8mA-PNQ

Od popratnih sadržaja očekuje vas …

– IRSKA PIVA – naknadno objavimo koja
– IRSKA MJUZA – u pauzama puštamo samo irsku glazbu
– KIKIRIKI –
– OKVIR ZA FOTKANJE –
– KVIZ ZNANJA –
– NATJECANJE U ISPIJANJU PIVA –
– VRIJEDNE NAGRADE –

DRESS CODE: Barem neki dio odjeće u zelenoj boji, najorginalnije nagrađujemo

U pauzama DJ SPIDER vrti : The Dubliners, The Pogues, Dropkick Murphys, Flogging Molly, The Irish Rovers, Street Dogs, The Chieftains, The Popes, Stiff Little Fingers, Thin Lizzy, The Rumjacks, The Clancy Brothers…

ULAZ: 10,00 kn

…uskoro još više informacija