Upoznajte Maroko: predavanje Walid Jabrane / Club Blues / 09.03.’18. /

Udruga PAUK Orahovica vas poziva 9.3.2018. (petak) u 20 sati u Club Blues (Orahovica) na predavanje o Maroku. Predavac dolazi iz Maroka, studira engleski, zivio je u Spanjolskoj i Rumunjskoj, obozava putovati i bavi se marketingom te sudjeluje u organizaciji internacionalnih volonterskih projekata u Maroku. Svojim predavanjem priblizit ce nam kako je zivjeti u zemlji smještenoj na samom rubu Afrike. Pridruži se i upoznaj marokansku kulturu, saznaj sve o običajima, hrani i nevjerojatnom gostoprimstvu ove predivne zemlje te otkrij koji te kulturalni šokovi mogu dočekati u Maroku. Poslušaj kakvo je iskustvo putovati u Saharu. Oslobodi se predrasuda i iz prve ruke saznaj kako zaista izgleda svakodnevni život u jednoj muslimanskoj zemlji. Dodi i mozda te predavanje potakne da se odvazis otkriti novu zemlju, kulturu ili pak kontinent.

Predavanje je u sklopu redovnih godišnjih aktivnosti Udruga PAUK Orahovica

Ulaz je besplatan za sve posjetitelje

FB EVENT

Vidimo se!