Održani sajam i revija nakita ArsOr

P.A.U.K.-ovci su u sklopu ovogodišnjeg 49. Orahovačkog proljeća, organizirali sedmi po redu ArsOr, sajam i reviju nakita gdje je pokrovitelj bila je Turistička zajednica grada Orahovice.

Na sajmu nakita predstavilo se 12 izlagača iz cijele Hrvatske te Austrije (Beč) pa je tako ArsOr i ove godine imao međunarodni karakter. Izlagači su došli iz cijele Hrvatske, a bila je tu i izlagačica iz Beča koja sudjeluje na svakom ArsOru. Zahvale učenicama srdnje škole ”Stjepan Ivšić” Orahovica koje su bile modeli za reviju, a posebno članovima naše udruge koji su volonterski odradili sate i sate rada da bi ArsOr bio na ovako visokoj razini.

Pobjednica 7. ArsOra je Kristina Pemper iz Slavonskog Broda koja je tako obranila prošlogodišnju titulu naj dizajnerice koja je rekla kako ju je pobjeda iznenadila, jer nakon prošlogodišnje pobjede zaista nije očekivala da ću i drugi puta pobijediti.

Fotke pogledajte u galeriji:

2017. ArsOr