Obilježen St. Patrick’s Day

Udruga PAUK Orahovica u suradnji s Clubom BLUES i ove godine organizirala je tradicionalni St. Patrick’s Day party. Ovogodišnji party svojom su svirkom uveličali iskusni rock bend Requiem Garešnica, svojevremeno poznat i kao bend “BOGOVIĆI” koji su nekoliko godina bili pratnja Davorinu Bogoviću u njegovom solo projektu. Dobre strane i domaće rock mjuze nije nedostajajalo, a bilo je i nagradnih igara. Dres code je bio takav da se od posjetitelja tražilo da barem neki dio odjeće bude u zelenoj boji, a naj originalnije se nagradilo. Pokrovitelj partya je bila trgovina IT opremom „Svijet računala“, a upad je bio FREE…

Popratnih sadržaji:

– IRSKA PIVA – naknadno objavimo koja

– IRSKA MJUZA – u pauzama puštana samo irska glazba

– OKVIRI ZA FOTKANJE –

– KVIZ ZNANJA –

– NATJECANJE U ISPIJANJU PIVA –

– VRIJEDNE NAGRADE –